Lektor/učiteľ cudzích jazykov - anglický, nemecký, iné jazyky

Jazyková škola VIVEUS, s.r.o.

Miesto práce
Jazyková škola VIVEUS, Romualda Zaymusa, Žilina
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 200 EUR/mesiacod 850€ brutto + ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyučovanie cudzieho jazyka v malých skupinkách
Samostatná príprava na vyučovanie

Práca v mladom kolektíve s najmodernejšou didaktickou technikou
Neustále vzdelávanie pod odborným vedením
Možnosť platového rastu po preukázaní výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Výberové konania sa konajú priebežne.

V prípade záujmu vyplňte vstupný formulár učiteľa jazykov na:

Ak máte so zaslaním vstupného formulára problém pošlite prípadne motivačný list a životopis s fotografiou [email protected], alebo poštou na adresu
Romualda Zaymusa 8683/2
010 01 Žilina

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jazyková škola VIVEUS zabezpečuje kompletný servis jazykového vzdelávania v programoch
- pre dospelých
- pre mládež
- pre deti

Vyučovanie prebieha v novej, modernej budove susediacej s Auparkom Žilina. Budova poskytuje komfortné podmienky pre študentov aj príjemné zázemie lektorov.

Jazyková škola VIVEUS tiež ako akreditované skúšobné stredisko ETS vykonáva skúšky TOEFL iBT a ako akreditované skúšobné stredisko British Council vykonáva skúšky IELTS a Cambridge skúšky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3690398  Dátum zverejnenia: 10.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 200 EUR/mesiacod 850€ brutto + ďalšie odmeny