CNC programátor / sústružník

Jay 3D, s.r.o.

Miesto práce
Holice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiac- možnosť navýšenia po skúšobnej dobe, možnosť pracovať aj na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie CNC sústruhu v systéme CAD/CAM Fusion 360
- samostatné nastavenie a následná obsluha CNC sústruhu HAAS ST15Y pre kusovú výrobu na základe výkresovej dokumentácie
- v prípade potreby nastavenie korekcií a údržba stroja
- meranie a kontrola výsledných obrobkov na základe technickej dokumentácie

- flexibilný pracovný čas podľa dohody
- možnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe
- práca v malej rastúcej spoločnosti
- zmluva na TPP alebo na živnosť

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

CAD / CAM systém - Expert
CNC programovanie - Expert
Sústruženie - Expert

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť na obdobnej pozícii podmienkou, prípadne absolvent VŠ v obdobnom obore
- vzdelanie v oblasti strojárstva
- znalosť programovania v CAD/CAM
- čítanie výkresovej dokumentácie podmienkou
- samostatnosť, precíznosť a systematickosť
-znalosť pneumatiky, hydrauliky, senzoriky a elektroniky výhodou

Našou poprednou činnosťou je vývoj a výroba formovacích nástrojov (vákuové tvarovanie, formy pre vstrekovacie lisy), vysekávacích nástrojov, výrobných prípravkov, jednoúčelových zariadení, súčiastok do automobilového priemyslu a ďalších kovových výrobkov. Konštruujeme a realizujeme výrobu presných strojárskych súčiastok. Taktiež sa zaoberáme opravou poškodených alebo pokazených tvarovacích nástrojov.

Ponúkame komplexné služby v obrábaní rôznych materiálov (kov, plast, drevo - výroba 3D reliéfov a drevených obrazov). 3D tlač prototypov do rozmeru 400x400x400mm.
ID: 3919037  Dátum zverejnenia: 3.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac