Konštruktér, technológ, CNC programátor

Javorina v.d.

Miesto práce
Továrenská 29, Spišská Belá
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov a kolegyne, ktorí rozumejú masívnemu drevu, majú radi inovácie a nové prístupy. Konštruktér, technológ alebo CNC programátor. Nezáleží toľko na tom, ako Tvoju pozíciu nazveme, dôležité je, aby si priniesol skúsenosti s masívnym drevom, chuť objavovať a schopnosť doťahovať prácu do konca.

Neuspokojíš sa s priemerom a usiluješ sa o dokonalosť?

V Javorine budujeme najmodernejšiu nábytkársku spoločnosť v Európe a čaká nás mnoho technologických výziev, ktoré si vyžadujú tých najlepších v obore. Tí, ktorí majú v žilách inovácie a srdce z dreva.

Rozumieš masívnemu drevu a jeho vlastnostiam? Máš skúsenosti s technológiami spracovania dreva? Vieš programovať 5-osové CNC stroje či ovládaš iné inovatívne zručnosti, ktoré sa hodia do nábytkárskej výrobnej firmy? Máš zmysel pre detail, zefektívňovanie výroby a nebojíš sa používať moderné technológie? Potom je toto skvelá príležitosť pre Teba! Ak sa chceš stať súčasťou prostredia, v ktorom sa spája láska k remeslu s ambíciou stať sa najmodernejšou nábytkárskou spoločnosťou, tak hľadáme práve Teba.

Prečo pracovať v Javorine?

Javorina je synonymom inteligentného a inovatívneho pracovného prostredia a ponúka vám jedinečnú príležitosť podieľať sa na premene tradičnej a etablovanej výrobnej spoločnosti na najmodernejšiu drevársku spoločnosť v Európe.

Ponúkame tiež:
- platové ohodnotenie od 2000 EUR a viac podľa skúseností,
- mimoriadne prémie za aktívnu účasť na zlepšovaní výroby a modernizácii celej spoločnosti,
- príspevok na dôchodkové poistenie,
- zľavnený nákup produktov a služieb spoločnosti,
- kariérny a osobnostný rast,
- rešpekt, dôvera a stabilná pozícia v úspešnej, tradičnej a etablovanej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou,
- možnosti odbornej prípravy podľa vlastného výberu,
- podpora a know-how tímu, ktorý má bohaté skúsenosti

Informácie o výberovom konaní

Pridaj sa k tradícii a zaži s nami budúcnosť.

Ak ťa táto pozícia zaujala a chceš sa pripojiť k nášmu tímu, pošli nám motivačný list a životopis na adresu [email protected].

Naša personalistka Táňa sa Ti ozve.

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie v oblasti spracovania dreva alebo stolárstva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Čo od Teba požadujeme?

Očakávame, že budeš mať drevené srdce, ktoré sa nebojí zlepšovať a zefektívňovať výrobné procesy, talent nadchnúť kolegov pre zmeny a schopnosť dotiahnuť projekty do konca. Máme radi konštruktívnu kritiku, úprimnú a otvorenú spätnú väzbu a aktívny prístup k zlepšovaniu nášho prostredia. Zakladáme si na dôkladnosti, pozornosti k detailom a ľudskom prístupe.

Okrem toho požadujeme:
- vysokoškolské vzdelanie s technickým vzdelaním v oblasti spracovania dreva alebo stolárstva,
- skúsenosti s výrobou z masívneho dreva,
- skúsenosti s technologickým zariadením stolárskej a drevárskej výroby,
- znalosť angličtiny,
- ochota systematicky sa učiť a pracovať na sebe,
- byť tímovým hráčom, ktorý sa chce podieľať na formovaní budúcnosti spoločnosti.

Plusové body Ti pridelíme za:
- skúsenosti s tvorbou a optimalizáciou výrobných príkazov pre 5-osové CNC stroje,
- skúsenosti s modernými CAD nástrojmi (FreeCad & SolidWorks), Rhino
- skúsenosti s tvorbou a úpravou technickej dokumentácie a technologických postupov,
- skúsenosti s automatizáciou a robotikou vo výrobe

Sme tradičný slovenský výrobca nábytku z masívneho dubového dreva so sedemdesiatpäťročnou tradíciou výroby v Spišskej Belej v Tatrách. Materiál získavame z miestnych zdrojov a spracovávame ho v takmer uzavretom výrobnom cykle. Hlavnými súčasťami sortimentu, ktorý sa okrem Slovenska ponúka aj v Českej republike, Nemecku, Rakúsku a Francúzsku, sú postele a stoly, ako aj komody, regály, sedací nábytok a solitéry vyrobené 3D tvarovaním z masívneho dubového dreva.

Výrobné družstvo založené v r.1947, s celoeurópskou pôsobnosťou, ocenený dizajn a vysokokvalitné výrobky pre náročnú klientelu. Interiérový dizajn, výroba moderného dizajnového nábytku z masívu, obchodná činnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4597686  Dátum zverejnenia: 29.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac