Technológ nábytkárskej výroby

Javorina v.d.

Miesto práce
Továrenská 29, 059 01 Spišská Belá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacpre zapracovaného technológa dodatočné odmeny, plus 13., 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

správa technologických zariadení stolárskej a drevárskej výroby
riadenie a správa CNC zariadení
riadenie a správa technológií spojených s výrobou z dreva
tvorba technologických postupov
tvorba technickej dokumentácie
riadenie technologických procesov výroby
implementácia nových technológií a zariadení

vzdelávanie popri zamestnani, firemné nákupy, firemné akcie, dôchodkové piliere, 13., 14. plat, práca v spoločnosti s medzinárodným pôsobením, PC, mobil...

práca v jedinečnej spoločnosti, ktorá pôsobí na medzinárodných trhoch, in-house vývoj a implementácia nových technológií, prepájanie CNC zariadení s CAD systémom, práca s informačným systémom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

tvorba a konstrukcia nabytku

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita
technická gramotnosť
tímová práca
pružnosť v myslení
praktické myslenie

Prečo pracovať v Javorine?
Sme tradičný slovenský výrobca nábytku z masívneho dubového dreva so sedemdesiatpäťročnou tradíciou výroby v Spišskej Belej v Tatrách. Materiál získavame z miestnych zdrojov a spracovávame ho v takmer uzavretom výrobnom cykle. Hlavnými súčasťami sortimentu, ktorý sa okrem Slovenska ponúka aj v Českej republike, Nemecku, Rakúsku a Francúzsku, sú postele a stoly, ako aj komody, regály, sedací nábytok a solitéry vyrobené 3D tvarovaním z masívneho dubového dreva.

Výrobné družstvo založené v r.1947, s celoeurópskou pôsobnosťou, ocenený dizajn a vysokokvalitné výrobky pre náročnú klientelu. Interiérový dizajn, výroba moderného dizajnového nábytku z masívu, obchodná činnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3988687  Dátum zverejnenia: 18.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac