Senior Java Developer/Team Leader

CloverDX

Místo práce
Jiráskovo nám. 159/10, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat:
* zajímavou práci na vývoji softwaru pro zpracování velkého objemu dat - CloverETL
* seniorní kandidát může vést nově vzniklý vývojový team (5-7 lidí)
* směrovat další vývoj SW produktu
* realizovat své myšlenky a dobré nápady

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
* respekt k Tvému osobnímu životu
* pružnou pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené + 3 sickdays ročně
* odborná a jazyková školení
* balíček benefitů (příspěvek na dovolenou, sport, kulturu)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš ideální profil:
* umíte programovací jazyk Java (SE)
* máte schoponost vést lidi
* jste obeznámen s agilní metododikou vývoje (např. Scrum)
* středně pokročilá znalost anglického jazyka
* výhodou - ETL, Eclipse platform, J2EE, aplikační servery, OS Unix, Linux, relační databáze

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CloverDX je česká softwarová firma působící mezinárodně. Zabýváme se daty, konkrétně oblastí datové integrace, pro kterou vyvíjíme vlastní produkt. Našimi zákazníky jsou velké nadnárodní firmy i nadějné start-upy po celém světě. Je nás více než 100 kolegů a v současnosti pracujeme v 5 pobočkách: Praze, Brně, Ostravě, Londýně a Washingtonu. Za 13+ let existence firmy jsme si vybudovali dobré jméno u zákazníků, ke kterým často přicházíme v situaci, kdy jiní před námi selhali. Takto jsme si získali významné zákazníky jako je HSBC, VISA, DHL, Moody’s, FedEx, IBM, Oracle a více než 200 dalších, napříč mnoha obory.
ID: 3180823  Dátum zverejnenia: 10.5.2018