Balič /EPS/

JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
4,2 EUR/hod.+variabilná zložka mzdy 0-20%, dochádzkový bonus 50,-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-odnáša na podnet štítkarky polystyrénové produkty zo sušičky, ktoré následne zabalí za pomoci baličky a umiestni do určeného priestoru v preberacej zóny skladu hotovej výroby EPS
-plynule zásobuje a pripravuje potrebný obalový materiál
- usporadúva a ukladá obalový materiál na vyznačené miesta podľa predpísaných inštrukcií na jednotlivé pracoviska výroby
-pravidelne odváža nepodarky a zvyšky výroby do určeného priestoru
- práca na 12 hod. zmeny systémom ranná 6.00-18.00, nočná 18.00-6.00 hod, voľno, voľno

- možnosť ubytovania
- príplatok za prácu v noci, sobotu, nedeľu, sviatok a nadčas

Vopred ďakujeme za všetky životopisy. Vybraných uchádzačom sa ozveme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Samostatnosť, komunikatívnosť, práca s ľuďmi, ochota pracovať a učiť sa novým veciam
Základná znalosť PC. Prax vo výrobnej spoločnosti min. 3 mesiace.

Spoločnosť JASPLASTIK - SK spol. s r.o. je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výliskov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3433085  Dátum zverejnenia: 7.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.