Majster

JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

Miesto práce
Matúškovo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 12 hod zmeny - ranná 6.00-18.00 hod, nočná 18.00 - 6.00 hod, voľno,
- riadenie a organizovanie výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny
- zodpovednosť za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a zvyšovanie kvality a kvantity výrobkov
- vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov
- zodpovednosť za zaškolenie nových zamestnancov
- riešenie problémov vo výrobe
- kontrola dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5,30 + 0-30% variabilná zložka mzdy, dochádzkový bonus 50,- EUR

- možnosť ubytovania
- doprava firemnými autobusmi zo smerov Kolárovo, Nové Zámky a Dunajská Streda,
- príplatky za prácu vo sviatok, nadčas, noc, sobotu a nedeľu

Vopred ďakujeme za Vaše životopisy. Telefonicky sa ozveme vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- znalosť práce s PC - word, excel
- ochota pracovať na 12 hod zmeny

Spoločnosť JASPLASTIK - SK spol. s r.o. je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výliskov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Matúškovo 913
925 01 Galanta, Slovakia
ID: 3381907   Dátum zverejnenia: 25.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,30 + 0-30% variabilná zložka mzdy, dochádzkový bonus 50,- EUR