Можливість для людей з України

Technológ junior

JP-AUTO, s.r.o.

Miesto práce
Matúškovo
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy 0-20% /0-220,-Eur/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a nastavovanie strojných parametrov
- rozbeh, resp. ukončenie výroby
- odstraňovanie príčin zmätkovitosti počas výroby
- zlepšenie procesných parametrov výrobných strojov
- tvorba príslušnej dokumentácie
- spolupráca s ostatnými oddeleniami
- montáž a demontáž formy
- overovanie riadneho fungovania používaných výstupných zariadení
- zabezpečenie prvostupňovej údržby nástrojov a zariadení
- zabezpečenie plnenia plánu, v množstve a kvalite podľa požiadaviek
- kontrola zhody výrobkov vo vzťahu k ich špecifikáciám
- zabezpečenie úplného dodržiavania bezpečnosti práce
- pracuje sa na 12 hod zmeny od pondelka do piatku podľa rozpisu zmien, v prípade potreby aj cez víkend

- možnosť ubytovania
- doprava firemnými autobusmi zabezpečená zo smerov Nové Zámky, Kolárovo, Dunajská Streda a Trstice
- príplatok za prácu v noci, sobotu, nedeľu, nadčas a sviatok

Vopred ďakujeme za všetky životopisy. Vybraným uchádzačom sa ozveme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technikcé, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť maďarského jazyka vítaná
- samostatnosť a manuálna zručnosť
- schopnosť práce v tíme
- odolnosť voči stresu
- technické a logické myslenie
- zodpovednosť a ochota učiť sa nové veci
- prax na pozícii technológa výhodou

Od roku 2007 vyrábame plastové výlisky pre automobilový priemysel.
Sme tím 240 kolegov, ktorí sú zameraní na kvalitu a správnosť procesov.
Pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Štalmachová
Tel.: +421317884633
E-mail: poslať životopis
ID: 4023111  Dátum zverejnenia: 20.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac