Kaderník/Kaderníčka

Jaroslava Poláková - VENTURA

Miesto práce
Hlavná 79, Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/podľa dohody
800 - 1 000 EUR/mesiacMzda na základe skúseností a praxe môže sa pohybovať. Možnosti odmeny, bonusy, tringelty. Plat na živnosť dohodou. Počas korona krízy sme neprepustili ani jedného zamestnanca, dostávali 100% plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kadernícka Práca, ktorá zahŕňa komplexné služby v oblasti starostlivosti o vlasy a starostlivosť o kaderníctvo. Dámske, pánske, detské kaderníctvo.

Bezplatné školenia firmou LOREAL,
príjemný kolektív,
práca na TPP, skrátený úväzok alebo živnosť,
výplata vždy načas a presne,
možnosť dohody pracovnej doby,
pracujeme iba 4 dni v týždni a 1 sobotu za mesiac,
moderné prostredie krásneho salónu

Informácie o výberovom konaní

možnosť nástupu ihneď alebo podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kaderníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Príjemné vystupovanie, komunikačná zdatnosť, zodpovednosť.

Zabehnutý, moderne zariadený, komplexný salón krásy v Stupave.
Salón ponúka všetko pre krásu a relax už 12 rokov.
Naše služby ponúkame v príjemnom prostredí, kde sa o zákazníkov postará profesionálny personál.

Zaručujeme Vám, že sa v našom salóne sa budete cítiť príjemne.
O našich kvalitných službách svedčia spokojní zákazníci, ktorí sa k nám neustále vracajú.

www.studioventura.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2877661  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac