Logo Jaroslav Karsay ZIRO

CNC programátor

Jaroslav Karsay ZIRO

Miesto práce
Jasová pri Nových Zámkoch, 941 34 Jasová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
7,5 EUR/hod.Nástupný plat 7,5 - 11 € podľa druhu pracovného pomeru a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie, nastavovanie CNC sústruhov a fréz, výroba dielcov na CNC sústruhoch a frézach

flexibilný pracovný čas, dobrý kolektív, primerané ohodnotenie, príspevok na stravu, koncoročné odmeny, stabilná a dlhodobá práca v úspešnej spoločnosti, možnosť profesijného rozvoja​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Technicky zdatný, zodpovedný, schopný samostatne riešiť úlohy

Sme stabilná firma zameraná na malo a stredne sériovú strojársku výrobu dielcov podľa požiadaviek klientov pre rôzne priemyselné odvetvia. Našimi zákazníkmi sú domáce aj zahraničné spoločnosti v Európe.
V rámci dynamického vývoja ponúkame príležitosti schopným ľuďom s chuťou prijímať nové výzvy a inšpirácie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Karsay
Tel.: +421905602312
E-mail: poslať životopis
ID: 4825037  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.