Vodič kamiónu MKD

Jaroslav Jurčo JARTRANS s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič kamiónu v rámci EÚ. Najmä na trase SK - DE - SK.
- vedenie motorového vozidla
- zodpovednosť za zverené vozidlá spoločnosti a za prevážaný tovar
- dodržiavanie predpisov a bezp. prestávok
- zodpovednosť za hospodárne využívanie pohonných látok
Práca v mladom dynamickom tíme, nový vozový park, víkendy doma. Pozícia vhodná pre uchádzačov z okresu Čadca.

- komunikácia firemnými mobilnými telefónmi
- stabilné zamestnanie v menšej rodinnej firme, osobný a neformálny prístup
- zaškolenie začínajúcich vodičov bez praxe podľa potreby
- možnosť dvojosádok
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006
- nové, plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lekárska prehliadka na spôsobilosť viesť motorové vozidlo. Platný doklad o psychickej spôsobilosti vodiča. Tacho. karta + KKV.

Medzinárodná kamiónová doprava. Zameranie najmä na trasu SK - CZ - DE a späť.
Menšia rodinná firma, mladý dynamický kolektív s osobným prístupom a priateľskými vzťahmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3857035  Dátum zverejnenia: 2.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac