Čašníčka/ík

Jaroslav Janáč

Miesto práce
Zlatovská 2604, okres Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
600-700 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj , sme malá , veľká reštaurácia za mostami v Trenčíne s prevažne stálymi zákazníkmi , ktorí nás navštevujú prevažne v čase obedov . Keď sa všetci spokojne najedia zmeníme sa na príjemný bar/pub až rodinného charakteru . A my teraz hľadáme kolegu do nášho duchom mladého kolektívu . Pracuje sa na dlhý - krátky týždeň s príjemnými platovými podmienkami a stravou grátis . Práca nie je príliš náročná , všetko Ťa naučíme . Budeme radi , ak budeš mať chuť sa všetko naučiť , budeš sa usmievať a príjemne vystupovať . Komunikácia zohráva v našej práci dôležitú úlohu . Ak chceš vedieť viac zavolaj prosím na tel. číslo : 0905/158232

strava grátis , mimoriadne odmeny , koncoročné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

reštaurácia , bar , pub

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3202383  Dátum zverejnenia: 30.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600-700 netto