Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Upratovanie so zmyslom pre detail

Jarmila Ševčeková Upratovanie Jarka

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacHodinová mzda pri nástupe je 4,50 €, po zaškolení a v závislosti od šikovnosti možné zvýšenie na 5,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme upratovačku/upratovača!

Náplň práce:

- Upratovanie firiem, rodinných domov, kancelárii, bytoviek

- Umývanie okien a tepovanie

- Vysávanie, utieranie prachu, umývanie podláh, umývanie WC, kúpeľne, jedálne alebo šatne

- Vynášanie smetí a dopĺňanie hygienického servisu

Ak hľadáš stabilnú prácu v oblasti upratovania a si zodpovedný/á a spoľahlivý/á, neváhaj a pošli nám svoj životopis!

- Môžeš si užiť voľné víkendy a sviatky, keďže v tejto pozícii máš tieto dni voľno

- Budeš mať k dispozícii firemné auto, ktoré ti uľahčí cestovanie na pracovisku

- Vďaka flexibilnému pracovnému času si budeš môcť prispôsobiť pracovný režim svojim potrebám

- Máš možnosť získať zľavy na firemné produkty a služby

- Tvoj pracovný deň bude trvať len 7,5 hodiny a budeš mať voľnosť v podobe prípadnej dohody o pracovnej dobe

- Okrem toho ti ponúkame príjemný a stabilný pracovný kolektív, kde budeš mať priestor na osobnostný rast a rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Hľadáme spoľahlivú upratovačku s dochvíľnosťou

- Sústredenosť na detail a precíznosť sú dôležité

- Samostatná práca a zodpovednosť sú kľúčové

Ty vieš čo robíš, pridaj sa k nášmu tímu!

ID: 4797942  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac