Právny asistent advokáta

Jarabica, s. r. o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, 851 02 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
cca 4,- Eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priama asistencia advokátovi advokátskej kancelárie pri príprave a vybavovaní právnych káuz s náročnosťou primeranou skúsenostiam a schopnostiam študenta, príprava právnych bulletinov, práca s judikatúrou, príprava abstraktov, kontakt so súdmi a úradmi, administratívna činnosť.

- zaujímavá a tvorivá práca,
- pružný pracovný čas podľa rozvrhu,
- možnosť ďalšieho profesionálneho rastu a sebarealizácie,
- v prípade osvedčenia právneho asistenta možnosť pokračovať v kancelárii ako advokátsky koncipient.

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú volaný len vybraní uchádzači.

U všetkých dokumentov zaslaných našej advokátskej kancelárii uvádzajte nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:

Súhlasím, aby Jarabica, s.r.o., so sídlom Kutlíkova 17, 851 02 Bratislava, spracovával moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je určená najmä pre pre študenta/študentku, ktorý/á v školskom roku 2017/2018 navštevuje 2. alebo 3. ročník bakalárskeho študijného programu. Požadujeme:

- záujem o prácu v advokácií
- záujem nadobudnúť nové skúsenosti z odbornej praxe,
- aktívny prístup k práci,
- spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a zodpovednosť.

Poskytovanie právnych služieb
ID: 3177686  Dátum zverejnenia: 4.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 4,- Eur/hod.