CNC frézar-nastavovač v kusovej výrobe

JAP s.r.o.

Miesto práce
Staškov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihned/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac+ pravidelné odmeny za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a technicky zdatného jednotlivca na pozíciu CNC nastavovača. Táto kľúčová rola zahŕňa nastavovanie a prevádzku horizontálneho obrábacieho centra alebo 5-osého obrábacieho centra a využívanie CAM softvéru ESPRIT pre efektívnu kusovú výrobu.

• Konkurencieschopná platová ponuka v závislosti od skúseností a schopností uchádzača
• Možnosť kariérneho rastu a odborného rozvoja v oblasti CNC obrábania
• Odborné školenia a kurzy na podporu vášho osobného a profesionálneho rastu
• Príjemné pracovné prostredie a tím podporujúci inovácie

Ak máte vášeň pre CNC obrábanie, skúsenosti s nastavovaním, a chcete sa pridať k nášmu dynamickému tímu, pošlite nám svoje životopis a motivačný list na [email protected]. Tešíme sa na talentovaných jednotlivcov, ktorí budú prispievať k našej excelentnej kvalite v oblasti CNC výroby.

Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore strojárstvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Autodesk Inventor - Základy
Esprit CAM - Základy
Výroba s využitím počítača (CAM) - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• Skúsenosti s nastavovaním a obsluhou horizontálnych a 5-osých obrábacích centier
• Znalosť CAM softvéru ESPRIT alebo podobného programu
• Schopnosť interpretovať technické výkresy a pracovať s rôznymi materiálmi
• Skúsenosti s kusovou výrobou a optimalizáciou výrobných postupov
• Zručnosť v riešení technických problémov a ladení programov
• Presnosť a pozornosť k detailom

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou oceľových konštrukcií, zámočníctvom, strojárskou výrobou

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3157122  Dátum zverejnenia: 14.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac