Reagujte bez životopisu

Zámečník (ranní směna) - TIG/MIG sváření

JaP - Jacina, s.r.o.

Místo práce
Nákladní 1486, Mnichovo Hradiště, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KOHO HLEDÁME?

Hledáme šikovného a samostatného kolegu - zámečníka a svářeče - do naší rodinné firmy a moderně zařízené zámečnické dílny.

Podmínkou je svářečský průkaz a praxe ve sváření hliníku a nerezu metodou 141 TIG - 131 MIG.

Neplatná osvědčení nebo průkazy nevadí - zajistíme jejich obnovení!
Naším požadavkem nebo i výhodou je orientace ve výkresové výrobní dokumentaci, zkušenosti se zakázkovou výrobou a zámečničinou.

CO VÁS ČEKÁ?

- kovovýroba (a nejen kovovýroba) vratové techniky (brány, vrata, ploty), protipovodňových systémů a ocelových konstrukcí
- svařování dílů konstrukcí a sestavování svařenců do celků
- občasná práce na strojích (pásová pila, vrtačka, nůžky,…)
- čtení a používání technické dokumentace k výrobě
- práce na 1 (ranní) směnu
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- veškeré pracovní vybavení, pomůcky a oblečení

CO VÁM NABÍZÍME?

– motivující mzdové ohodnocení
– čtvrtletní odměny a dny dovolené navíc při dobrém hospodářském výsledku firmy
– zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na obědy/stravenky, věrnostní příplatky, aj.)
– zázemí prosperující společnosti s historií a budoucností, stabilní dlouhodobé zaměstnání
– moderní prostory a pracovní vybavení, vlastní kantýna a 3 dodavatelé obědů v Mnichově Hradišti
– příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
– zajímavou práci s využitím moderních informačních technologií
– plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
– firemní akce a aktivity pro stmelení kolektivu
– vzdělávací kurzy a školení
– odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice

Podívejte se na naše kariérní stránky, kde naleznete kompletní výčet volných pracovních pozic :)
www.jap-jacina.cz

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Šárka Libichová
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4839760  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc