Technicko-obchodní manažer pro Maďarský trh

JaP - Jacina, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KOHO HLEDÁME?

Hledáme technicky zaměřeného člověka, který hledá novou výzvu a chce získat nové zkušenosti. Místo výkonu práce je orientační - uchazeč může pracovat na jedné z našich poboček po České nebo Slovenské republice
Uchazeč by měl mít obchodního ducha, být komunikativní, mít organizační dovednosti a proaktivní přístup v navazování nových obchodních vztahů.
Podmínkou je minimálně SŠ vzdělání s technickým zaměřením, praxe v oblasti obchodu, nebo v technickém oboru a aktivní znalost maďarštiny.

Obsazujeme seniorskou úroveň pozice TO manažera, proto hledáme zkušeného matadora se zkušenostmi, praxí a orientací na maďarském trhu.

Řidičský průkaz sk. B a znalost ovládání PC (MS Office) jsou samozřejmostí.
Velkou výhodou je aktivní znalost polštiny.

CO VÁS ČEKÁ?

– navazování, udržování a rozvíjení dlouhodobých obchodních vztahů
– práce v terénu (například: zaměřování)
– zpracování poptávek/cenových nabídek
– příprava a uzavírání smluv
– vedení smluvní a technické dokumentace
– kooperace s technickým, výrobním a montážním oddělením
- dohled nad realizací a průběhem zakázky

CO VÁM NABÍZÍME?

– zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
– moderní prostředí a pracovní vybavení
– motivující mzdové ohodnocení a odměny v závislosti na hospodářském výsledku firmy
– příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
– zajímavou práci s využitím moderních informačních technologií
– plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
– zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, odměna při narození potomka, životním jubileu, aj.)
– věrnostní příplatky
– pořádání teambuildingu pro stmelení kolektivu
– vzdělávací kurzy a školení
– odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice

Podívejte se na naše kariérní stránky, kde naleznete kompletní výčet volných pracovních pozic :)
www.superservisman.cz

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3939292  Dátum zverejnenia: 17.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.