Obchodný zástupca/zástupkyňa

JANUS SK, spol. s r. o.

Rybničná 40, Bratislava alebo Hronská 1, Zvolen, Bratislava, okres Zvolen
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s existujúcimi obchodnými partnermi
- vyhľadávanie obchodných partnerov a obchodných príležitostí
- aktívne navštevovanie obchodných partnerov v pridelenom regióne
- administratívne činnosti (obchod/marketing)
- podpora obchodného a servisného oddelenia
- finalizácia obchodných ponúk
- koordinácia organizovaných podujatí

motivujúci odmeňovací systém
služobné vozidlo
notebook

- ponúkame zaujímavú rôznorodú prácu s perspektívou odborného a kariérneho rastu v modernom odvetví
- rozvoj osobných odborných zručností
- motivujúce odmeňovanie
- prácu s vysokým stupňom samostatnosti a zodpovednosti
- prácu so špičkovou kancelárskou technikou
- pracovisko vo Zvolene alebo v Bratislave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického alebo technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti z oblasti obchodu a marketingu výhodou
- komunikačné a presvedčovacie schopnosti
- samostatnosť, aktivita, kreativita a príjemné vystupovanie
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- zmysel pre systémovú prácu a dôslednosť
- VP skupiny B s praxou, ochota aktívne jazdiť
- znalosť AJ (NJ) slovom a písmom výhodou

- nadnárodná spoločnosť, priame zastúpenia spoločnosti KYOCERA v SR
- oblasť tlačových zariadení a softvérových riešení pre tlalčové zariadenia
- predávame produkty s jasne definovanou pridanou hodnotou
- dokážeme sa odlíšiť od konkurencie jasne určenou stratégiou
- hodnotíme zamestnanca podľa odvedeného výkonu
- podporujeme pozitívnu iniciatívu každého zamestnanca
- garantujeme osobný rozvoj na princípe podpory silných stránok jednotlivcov
- staviame dlhodobú filozofiu na dôvere vo svojich zamestnancov
- vďaka efektívnej štruktúre manažmentu sme schopní rýchlych zmien a rozhodovania

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3266309  Dátum zverejnenia: 12.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou