Pomocná sila do kuchyne

Jánošíkov dvor s. r. o.

Miesto práce
Zázrivá, , Malá Petrová, Zázrivá-Petrová
900 EUR/mesiac900 EUR/mesiac + príplatky za prácu v sobotu/nedeľu/sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť Jánošíkov dvor – Horský wellness hotel Zázrivá pod záštitou nového prevádzkara hľadáme nového kolegu, viac info na: https://www.janosikovdvor.sk/

Primárne BUDEŠ:

- udržuje čistotu v kuchyni a spolupracuje pri príprave jedál

- v prevádzkovej oblasti komunikuje s hlavným kuchárom, riaditeľom, hlavným čašníkom a ostatnými zamestnancami

- racionálne hospodári s tovarom a minimalizuje straty

- inventúra podľa pokynov nadriadeného

- cieľom Pomocnej sily je pomáhať personálu v kuchyni, dbať na čistotu, príjemne vystupovať a vytvárať efektívnu spoluprácu s celým tímom

Zamestnanecké zľavy do partnerských zariadení, wellness a i.
Mzdy platíme na čas/vo výplatnom termíne a v plnej výške.
Tip z kariet.

Informácie o výberovom konaní

Posilní náš tím a ozvi sa na: [email protected]

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.

Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti, resp. na adrese prevádzky hotela, prípadne on-line podľa dohody. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle nového zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Požadujeme:
- silná pro-zákaznícka orientácia,
- vzťah k práci a ľudom,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- pohotové reakcie na potreby,
- komunikatívnosť,
- pozitívne naladenie,
- prijemné vystupovanie,
- predchádzajúce skúsenosti v obore,
- tímový hráč.

Úspešná spoločnosť pôsobiaca v hotelierstve a gastronómii rozvíjajúca koncept: https://absolutumgroup.com/

ZĽAVY DO ZARIADENÍ ABSOLUTUM GROUP:

• 20% ZĽAVA DO WELLNESS REZORTU JÁNOŠÍKOV DVOR
• POBYTOVÉ POUKAZY DO 4* a 5* HOTELOV
• 20% ZĽAVA DO SOHO1 WELLNESS – ŽILINA

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4789158  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac