SW embedded developer

janom a.s.

Miesto práce
Dohňany
Termín nástupu
15.5.2021, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Programovanie v jazyku Python
- Komunikácia s hardware rozhraním (TCP/IP, UDP, ModbusRTU, ModbusTCP, serial line RS-232, sběrnice I2C, ...)
- Linux: shell, systemd, journal
- Úpravy webu: html/javascript
- Testovanie a oživovanie firmwaru
- Údržba a úprava už nainštalovaných systémov
- Dokumentácia a správa software (git)
- Spolupráca s ďalšími konzultantmi a programátormi

- 13. a 14. plat, rozdelený do Q bonusov
- flexibilný home office na trase Dohňany - Zlín - Brno
- teambuildingy, firemné akcie, využívanie súkromného športového klubu
- možnosť odborného vzdelávania

Miesto výkonu práce na trase: Dohňany, SK - Brno, CZ - Zlín, CZ

Obsadzujeme pracovné miesto pre našu dcérsku spoločnosť Wattstor: rýchlo rastúci inovatívno-technologický start-up, ktorý vyvíja vlastné produkty v oblasti obnoviteľných zdrojov, batériových systémov a elektromobility. Wattstor má viac než 5-ročné skúsenosti v oblasti batériových systémov s inteligentnou riadiacou jednotkou pre malé a stredné podniky, priemysel a infraštruktúru nabíjacích staníc pre elektromobily. Naše inštalácie nájdete naprieč Európou: vo Veľkej Británii, Poľsku, Chorvátsku, Českej a Slovenskej republike. Náš česko-slovenský pracovný tím je na trase Brno - Zlín - Dohňany. Hľadáme ambiciózneho kolegu na pozíciu SW embedded developer, ktorý má záujem rásť spolu s firmou a podieľať sa na transformácii európskej energetiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

vysoké pracovné nasadenie, kreativita, angažovanosť, proaktívny a iniciatívny prístup, analytické a koncepčné myslenie so schopnosťou vnímania súvislostí mimo zaužívaných postupov, argumentačné a organizačné schopnosti

janom je súkromná investičná spoločnosť zameraná na rozvoj obnoviteľných zdrojov a investície do rastúcich spoločností. Podporujeme inovatívne projekty v oblasti energetiky, softvéru a udržateľnosti ako napríklad Greenway, Voltia, Waycare (Recor), Pohjoistuuli a ďalšie prostredníctvom nášho VC fondu Straightforward Capital. Od založenia v roku 2008 sme úspešne developovali a prevádzkovali desiatky megawattov obnoviteľnej kapacity v Európe a podporili niekoľko hi-tech spoločností od ich úplných začiatkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3921664  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac