Pracovník príjmu skladu / údržbár

Janegal spol. s r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
aj ihneď
728 - 1 000 EUR/mesiac728 € mesačne + prémie podľa preukázaných výsledkov po zaučení, o pol roka cca 1000 € mesačne + kladné konto PČ, či nadčas s príplatkom 50% a nižšie uvedené benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí z Kysuckého Nového Mesta a priľahlých obcí, ktorí majú radi pri práci pohyb. Jedná sa o prácu vo veľkosklade na plný úväzok, konkrétne vykladanie, kontrolovanie, zakladanie a dokladanie paletovaného tovaru pomocou vysokozdvižného vozíka do regálového systému v kombinácii s bežnými údržbárskymi prácami v areáli spoločnosti.

Ponúkame prácu v príjemnom kolektíve a prostredí expandujúcej spoločnosti s dlhodobým zázemím, jednosmenná prevádzka 7.00-15.30 hod. s voľnými víkendami.
Lojálnosť, trpezlivosť, ochota a pracovitosť nutná.
Zamestnanecké výhody, benefity :
- kladné konto PČ či prípadné nadčasy cez pracovný týždeň preplácame aj s 50% príplatkom
- 13. plat
- preplácame náklady na cestovné do zamestnania do výšky 100%
- poskytujeme stravné poukážky vždy v maximálnej zákonnej výške , aktuálne 4,80 €
- DDS 3. pilier vo výške 6% už po odpracovanom pol roku
- ročný príspevok na dovolenku
- vernostný program
- informácie o ostatných deviatich benefitoch pri pohovore

Životopis posielajte mailom aj so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle GDPR. Následne Vás budeme do niekoľkých dní telefonicky, alebo mailom kontaktovať . Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Remeselnícke zručnosti i prax výhodou a zároveň možnosťou ďalšieho finančného osobného ohodnotenia.

Janegal spol. s r.o. je popredná výrobno-importná spoločnosť so stabilným zázemím na trhu 32. rok. Hlavné činnosti sú výroba, import, export a distribúcia čistiaceho i drogistického sortimentu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3674550  Dátum zverejnenia: 21.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 728 - 1 000 EUR/mesiac728 € mesačne + prémie podľa preukázaných výsledkov po zaučení, o pol roka cca 1000 € mesačne + kladné konto PČ, či nadčas s príplatkom 50% a nižšie uvedené benefity