Fakturant - administratívny pracovník

Janegal spol. s r.o.

Miesto práce
Štefánikova štvrť 829/2d, Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od preukázaných schopností po cca polročnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkom, evidencia objednávok, fakturácia, ostatné druhy bežných administratívnych prác na PC s použitím Office.
Pracovitosť, lojálnosť, pohotovosť, trpezlivosť a ochota nutná.

Ponúkame prácu v príjemnom kolektíve a prostredí expandujúcej spoločnosti s dlhodobým zázemím, jednozmenná prevádzka 7.00-15.30 hod. s voľnými víkendami.
- prípadné nadčasy cez pracovný týždeň preplácame aj s 50% príplatkom
- preplácame náklady na cestovné do zamestnania do výšky 100%
- stravné vo výške 7,80 €
- DDS 3. pilier vo výške 6% po odpracovanom polroku
- vernostný program
- o ostatných benefitoch informujeme po nástupe

Životopis posielajte mailom aj so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle GDPR. Následne Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nie je podstatné

Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni výhodou.

Janegal spol. s r.o. je popredná výrobno-importná spoločnosť so stabilným zázemím na trhu 32. rok. Hlavné činnosti sú výroba, import, export a distribúcia čistiaceho i drogistického sortimentu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3377289  Dátum zverejnenia: 2.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac