500 - 1 000 EUR

Samostatný koordinátor predaja

Jando s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 52, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladého dynamického človeka so zmyslom pre módu a obchod do veľkoobchodu zastupujúceho zabehnutú britskú značku aj na SR. Sme spoločnosť, ktorá sa venuje rôznym obchodným príležitostiam a hľadáme k sebe človeka, ktorý má rád výzvy. Má čas a chuť si zarobiť popri škole, práci alebo materskej dovolenke. Ide hlavne o oslovovanie butikov a predajní s oblečením, vytvorenie klientskej siete. V prípade ak by bola chuť je možný aj priamy online predaj. Sme otvorení tvojim nápadom.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

400

Čas a spôsob si manažuješ sám. To nie je najhoršie čo povieš? Veľkoobchod sa nachádza v Bratislave.

Budete sa tešiť ak okrem CV o sebe poviete aj pár slov. Čítame všetko čo nám pošlete.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, dôveryhodnosť, bezúhonnosť, čestnosť.

Jando s.r.o. je konzultačná spoločnosť v oblasti humanitných, matematických a technických vied. Vznikla v roku 2013 a pôsobí v západnej a strednej Európe. Služby poskytuje hlavne malým a stredným spoločnostiam. Zakladá si na individuálnom prístupe. Spoločnosť JANDO s.r.o aktuálne pôsobí ako HR oddelenie spoločnosti pre ktorú túto pozíciu obsadzujeme. Budete však pracovať priamo v spoločnosti a so spoločnosťou budú uzatvorené aj všetky pracovno - právne náležitosti.

Bartókova 1606/2
943 01 Štúrovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Jandošeková
Tel.: +421911243068
E-mail: poslať životopis
ID: 3758840   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   400