Relationship manager pre rýchloobrátkový tovar na starostlivosť o existujúcich zákazníkov

Jando s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 52, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiack základnej zložke j 600 Eur sa prirátava pohyblivá na úrovni 1400 Eur a viac. Klientov máme a štandarná odmena neklesá pod. 1500 Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1500 až 2500 Eur mesačne ponúkame Obchodnému zástupcovi pre spoločnosť Dimarko (ide o menšiu Slovenskú obchodnú spoločnosť dlhodobo a stabilne pôsobiacou na slovenskom trhu s potenciálom rastu) hľadáme vhodného predajcu/predajkyňu na starostlivosť o už existujúcu bázu zákazníkov plus nastavenie podmienok pre nových zákazníkov.

Vašou náplňou práce bude:

predstavenie portfólia produktov
tvorba cenovej ponuky na mieru zákazníkovým požiadavkom
prezentácia cenovej ponuky
účasť na veľtrhoch a výstavách
účasť na školeniach
v slabších obdobiach i snaha o aktívne kontaktovanie zákazníkov

Dodržiavame na čom sa dohodneme. Spoločnosť je stabilná a kolektív výborný. Pokiaľ je to možné snažíme sa vychádzať kolegom v ústrety.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť, schopnosť zaujať, skúsenosti s rýchloobrátkovým tovarom výhodou

Jando s.r.o. je konzultačná spoločnosť v oblasti humanitných, matematických a technických vied. Vznikla v roku 2013 a pôsobí v západnej a strednej Európe. Služby poskytuje hlavne malým a stredným spoločnostiam. Zakladá si na individuálnom prístupe. Spoločnosť JANDO s.r.o aktuálne pôsobí ako HR oddelenie spoločnosti pre ktorú túto pozíciu obsadzujeme. Budete však pracovať priamo v spoločnosti a so spoločnosťou budú uzatvorené aj všetky pracovno - právne náležitosti. Ak ste dočítali inzerát až sem a ponuka Vás zaujala budeme sa tešiť na osobné stretnutie.
ID: 3720071  Dátum zverejnenia: 18.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiack základnej zložke j 600 Eur sa prirátava pohyblivá na úrovni 1400 Eur a viac. Klientov máme a štandarná odmena neklesá pod. 1500 Eur.