Account manager

JandL, marketing a reklama, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.11.2022
1 500 EUR/mesiacuvádzame spodnú hranicu hrubej mzdy, ak ste senior account so skúsenosťami, môžme sa o výške mzdy dohodnúť na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexný servis pre prideleného klienta
- samostatné riadenie zverených projektov
- celý proces komunikácie s klientom
- identifikácia potrieb klienta, zisťovanie jeho požiadaviek a predstáv
- navrhovanie možných riešení na základe predstáv a požiadaviek klienta
- plánovanie a organizovanie stretnutí s klientom
- príprava a úprava rozpočtov
- komunikácia s interným realizačným tímom, zadávanie práce, riadenie procesov, sledovanie termínov, kontrola kvality výstupov
- príprava prezentácií a prezentovanie výstupov klientovi
- rozvoj a budovanie dobrých vzťahov s klientom a externými dodávateľmi
- prezentovanie agentúry a služieb, ktoré ponúka
- príprava a zasielanie objednávok, pokyny k fakturácii, schvaľovanie prijatých faktúr
- vykonávanie ďalších administratívnych prác súvisiacich s prideleným klientom

Toto ponúkame:
- full-time pozíciu v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku
- reprezentatívnu kanceláriu v centre mesta
- ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidlený poobedný snack
- teambuildingy a firemné akcie
- účasť na prednáškach a konferenciách
- skúsenosť s prácou s veľkým klientom
- priateľský kolektív
- lektora angličtiny priamo vo firme
- narodeninový príspevok, multisport karta s príspevkom zamestnávateľa

Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem a tešíme sa na vaše CV-čka a motivačné listy (tie čítame najradšej :)).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo je nevyhnutné:
- dôslednosť a precíznosť
- samostatnosť a orientácia na výsledok
- základný prehľad a ochota zdokonaľovať sa v oblastiach webových technológií, sociálnych sietí
- schopnosť a pripravenosť prevziať zodpovednosť za výsledky
- výborné organizačné schopnosti
- profesionálna komunikácia
- odolnosť voči komunikačnému a časovému stresu
- schopnosť robiť viacero činností súčasne
- aktívny vodič ( pravidelné jazdy po BA a blízkom okolí)
- ochota k občasnej fyzickej práci ( nákup vzoriek, prevoz vzoriek materiálov ku klientom alebo dodávateľom)

Čo uvítame:
- skúsenosti s riadením projektov z oblasti reklamy, marketingu, produkcie alebo polygrafie
- ovládanie nemeckého jazyka
- skúsenosti s riadením digitálnych projektov výhodou (webové stránky, newslettre, sociálne siete, analytické nástroje)

Full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a množstvom skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku a klientov v ďalších krajinách, ako aj projekty mimo reklamnej činnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4435732  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac