900 - 1 100 EUR

Účtovník/čka - fakturant/ka

JandL, marketing a reklama, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova, Bratislava
Termín nástupu
01. - 15.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fakturácia na základe podkladov
- evidencia objednávok a zmlúv
- príprava podkladov k účtovnej závierke
- administratívne práce súvisiace s účtovnou agendou
- zostavovanie priebežných reportov
- vedenie podvojného účtovníctva
- spracovanie DPH a daňového priznania k DPH
- príprava podkladov pre účtovnícku firmu
- komunikácia s manažérmi a obchodnými partnermi
- iné úlohy vyplývajúce z danej pozície

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900 EUR brutto a viac, podľa doterajších skúseností

Ponúkame:
- Full-time pozíciu v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku.
- Pohodlnú stoličku v peknom priestore v centre mesta.
- Ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidlený poobedný snack.
- Pravidelné teambuildingy a iné firemné akcie.
- Medzinárodný priateľský kolektív.
- Lektora angličtiny priamo vo firme.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu v našej spoločnosti a zaslanie životopisu. Nakoľko nám píše veľký počet záujemcov, písomne odpovedáme len kandidátom, ktorí postúpili do užšieho výberu. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame:
- výhodou je prax v oblasti účtovníctva
- aktívna znalosť účtovných a daňových zákonov
- rutinná práca s PC - windows, word, excel, outlook, účtovný SW
- ochota neustáleho vzdelávania sa
- precíznosť, zmysel pre detail
- samozrejmá je spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- organizačné schopnosti, zvláda seba aj okolie
- obľubuje "papiere" a čísla
- flexibilita, ochota pracovať koľko treba
- vítaná je znalosť cudzích jazykov

Full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a množstvom skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku a klientov v ďalších krajinách, ako aj projekty mimo reklamnej činnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Štefánikova 6
811 05 Bratislava 1
www.jandl.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: JandL, marketing a reklama
Tel.: +421262803407
E-mail: poslať životopis
ID: 3757006   Dátum zverejnenia: 19.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 EUR brutto a viac, podľa doterajších skúseností