Account Manager

JandL, marketing a reklama, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
a.s.a.p.
Mzdové podmienky (brutto)
min. HM 1000 eur / v závislosti od skúseností aj viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe konzultácií a zadaní Account Directora
- komplexný servis pre prideleného klienta/skupinu klientov
- riadenie zverených projektov
- komunikácia s klientom
- identifikácia potrieb klienta, zisťovanie jeho požiadaviek a predstáv
- navrhovanie možných riešení na základe predstáv a požiadaviek klientov
- cenotvorba, príprava a úprava rozpočtov
- komunikácia s interným realizačným tímom, zadávanie práce, riadenie procesov, sledovanie termínov, kontrola kvality výstupov, vydodávanie
- spolupráca na príprave prezentácií a prezentovanie výstupov klientovi
- rozvoj a budovanie dobrých vzťahov s klientom a externými dodávateľmi
- prezentovanie agentúry a služieb, ktoré ponúka
- príprava a zasielanie objednávok, pokyny k fakturácii, schvaľovanie prijatých faktúr
- vykonávanie ďalších administratívnych prác súvisiacich s prideleným klientom

Toto ponúkame:
- Full-time pozíciu v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku.
- Pohodlnú stoličku v peknom priestore v centre mesta.
- Ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidlený poobedný snack.
- Pravidelné teambuildingy a iné firemné akcie.
- Účasť na prednáškach a konferenciách.
- Skúsenosť s prácou s rôznymi väčšími aj menšími klientami.
- Medzinárodný priateľský kolektív.
- Lektora angličtiny priamo vo firme.

Posielajte svoje životopisy, referencie a čokoľvek ďalšie, čo nás presvedčí.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o túto pozíciu. Telefonicky budeme kontaktovať tých z vás, ktorých vyberieme do užšieho výberu. Za pochopenie vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

výborné organizačné a komunikačné zručnosti
systematickosť a dôslednosť
ochota spolupracovať pre dosahovanie spoločných cieľov a dobrých výsledkov
veľmi dobré počítačové zručnosti (Excel)
presnosť a poriadkumilovnosť
schopnosť robiť viacero činností súčasne
schopnosť hľadať riešenia a doťahovať úlohy do konca
nemčina vítaná

Full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a množstvom skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku a klientov v ďalších krajinách, ako aj projekty mimo reklamnej činnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3644601  Dátum zverejnenia: 2.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. HM 1000 eur / v závislosti od skúseností aj viac