Social media specialist

JandL, marketing a reklama, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
Plat závisí od skúseností, najmenej 800 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sleduješ aj niečo iné ako Netflix a Zomri?
Vieš, aký obsah momentálne najlepšie funguje na FB a IG?
Rozumieš slovu community management?
Zavesíš denne niekoľko Stories na Instagram?

Potom patríš ku nám na stoličku Social media špecialistu. (Občas môžeš sedieť na gauči, ak budeš dobrý/-á.)
Hľadáme šikovného a flexibilného nadšenca, ktorý sa nebojí práce a pomôže nám so správou sociálnych sietí našich klientov.

Toto budeš robiť:
- Spravovať sociálne siete klientov agentúry – hlavne Facebook, Instagram a Youtube.
- Nastavovať a nasledovať komunikačnú a obsahovú stratégiu jednotlivých social media kanálov.
- Komunikovať s klientom a spolupracujúcimi influencermi.
- Komunikovať s fanúšikmi, riešiť ich radosti aj starosti.
- Prezentovať výsledky tvojich profilov pred klientom, aj v angličtine.
- Pripravovať mesačné reporty a analýzy (aj v angličtine).
- Tvoriť obsah aj na firemné fejsbúky a instagramy, príležitostne písať blogy.

Toto ponúkame:
- Full-time pozíciu v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku.
- Pohodlnú stoličku v krásnom office v centre mesta.
- Ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidlený poobedný snack.
- Pravidelné teambuildingy a ďalšie firemné „mecheche“.
- Účasť na inšpiratívnych prednáškach a konferenciách.
- Skúsenosť s prácou s rôznymi väčšími aj menšími klientami.
- Medzinárodný priateľský kolektív.
- Lektora angličtiny priamo vo firme.

Svoje CV posielaj cez tlačidlo na to určené (na konci tohto inzerátu).
Pošli nám aj tri zaujímavé profily, ktoré sleduješ a jednou vetou popíš prečo.
Nezabudni zahrnúť aj odkazy na social media účty, ktoré spravuješ. Môžu byť aj tvoje súkromné. ;)

Denne dostávame veľké množstvo žiadostí, preto ohľadne účasti na výberovom pohovore kontaktujeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme, že nás chápete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Toto musíš vedieť:
- Mať skúsenosti so správou sociálnych sietí.
- Hovoriť a písať po slovensky aj po anglicky, najlepšie bez chyby.
- Ovládnuť svoje emócie pri hate komentároch a pred odpísaním si klávesnicu potrieť medom.
- Byť samostatný/-á, zodpovedný/-á a nebáť sa prezentovať pred klientom (niekedy aj v angličtine). Poteší aj iniciatívnosť prichádzať s novými nápadmi a riešeniami v rámci tvojej náplne práce.

Full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a množstvom skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku a klientov v ďalších krajinách, ako aj projekty mimo reklamnej činnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3629708  Dátum zverejnenia: 26.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat závisí od skúseností, najmenej 800 EUR.