Media asistent

JandL, marketing a reklama, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora mediálneho oddelenia
- pomoc pri plánovaní online a offline médií
- príprava reportov a vyhodnotení

- stabilná firma
- príjemní kolegovia aj pracovné prostredie
- priame a korektné jednanie

Uvedená pozícia je vhodná aj pre študenta alebo absolventa VŠ.
Upozorňujeme uchádzačov, že sa nejedná o klasickú asistentskú pozíciu, ale o pozíciu so špecifickým dôrazom na prácu s dátami, vytváranie tabuliek, grafov a prezentácií.
Žiadosti s profesným životopisom a uvedeným kontaktom (tel.+ mail) zasielajte mailom na adresu cv@jandl.sk.
Do predmetu (subject) uveďte značku "Media asistent" a svoje meno.
Ohľadne účasti na výberovom pohovore budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- absolvent VŠ / študent posledného ročníka VŠ / externý študent
- rád pracuje s číslami / tabuľkami a rozumie im (súčasť každodennej práce)
- má základnú znalosť Google AdWords, Facebook AdManager/PowerEditor, Google Analytics, Google Tag Manager, AdForm je výhodou
- dôsledný a precízny
- má chuť neustále sa učiť a sledovať nové trendy
- mimoriadne zodpovedný, spoľahlivý a lojálny

Full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a množstvom skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku a klientov v ďalších krajinách, ako aj projekty mimo reklamnej činnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Štefánikova 6
811 05 Bratislava 1
www.jandl.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: JandL, marketing a reklama
Tel.: 02/6280 3407
E-mail: poslať životopis
ID: 3281370   Dátum zverejnenia: 8.1.2018