500 - 700 EUR

Účtovník

Jana Tokárová - Ekonomy

Miesto práce
Gemerská 3, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie podvojného účtovníctva v programe POHODA, spracovanie DPH, personálna agenda, spracovanie miezd, výkazy, príprava podkladov ku koncoročných uzávierkam účtovníctva a príprava podkladov k daňovým priznaniam k dani z príjmov a iné súvisiace práce v danej oblasti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

500 + osobné ohodnotenie

Možnosť pružného pracovného času, prípadne práca z domu po dohodnutí podmienok. Práca na 5 hodín denne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.10.2019 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecná ekonomika

Zodpovednosť, logické uvažovanie v širších súvislostiach, vysoká etika, samostatnosť.

vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd, DPH, daňových priznaní a ostatné požadované činnosti v danej oblasti

84
044 02 Žarnov
www.ekonomy.sk
ID: 3780194   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500 + osobné ohodnotenie