Zámočník, zvárač

Ján Sakala

Miesto práce
Česko, Nemecko, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
august 2019
3,5 - 6 EUR/hod.700 - 1500 podľa krajiny výkonu práce + diéty v prislušnej krajine + všetky príplatky podľa zákona, živnostníci od 9,- do 20 eur podľa miesta výkonu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ukosovanie, brúsenie, príprava membránových stien, práca na kotli

zabezpečená doprava, ubytovanie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť zamestnáva zámočníkov a zváračov 26 rokov na Slovensku a v európskych krajinách
ID: 3720677  Dátum zverejnenia: 19.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 - 6 EUR/hod.700 - 1500 podľa krajiny výkonu práce + diéty v prislušnej krajine + všetky príplatky podľa zákona, živnostníci od 9,- do 20 eur podľa miesta výkonu práce