Можливість для людей з України
Logo Ján Pčola FRAGOLA

Skladník s preukazom VZV - príležitosť pre zručných a spoľahlivých pracovníkov

Ján Pčola FRAGOLA

Miesto práce
Družstevná 467, 067 82 Dlhé nad Cirochou
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia: Skladník s preukazom VZV

Náplň práce:

    • Evidencia, výdaj a príjem materiálu vo výrobe
    • Ručná manipulácia s výrobkami, príprava objednávok
    • Presun výrobkov v skladoch pomocou elektrického paletového vozíka
    • Vykládka a nakládka materiálu do kamiónov pomocou VZV
    • Zodpovednosť za zverené sklady a prehľadnosť skladov
    • Zabezpečenie čistoty a poriadku na sklade
    • Pravidelné inventúry a vyhodnocovanie skladových zásob
    • Vykonávanie iných prác spojených so skladom podľa potreby

Skvelá príležitosť pre Vás, ktorý máte skúsenosti s prácou v sklade a s VZV. Ak ste zodpovedný a spoľahlivý pracovník, pošlite nám svoj životopis e-mailom a pripojte svoje kontaktné údaje.

Sme firma s 32-ročnou históriou. Ponúkame dlhodobé a stabilné zamestnanie.

• ponúkaná čistá mzda 900€ (hrubá mzda 1250€) podľa skúseností záujemcu, vyplatená vždy načas
• pracovná doba: PO - PIA 6.00 - 14.30, víkendy voľné
• miesto práce: Dlhé nad Cirochou
• pracovná zmluva na dobu neurčitú, stravné lístky a všetky zákonné príplatky
• 1x ročne pracovné oblečenie a obuv
• letná odstávka výroby, koncoročné firemné posedenie
• odmeny za nemaródovanie, životné jubileá, odpracované roky až do 400€

Uvítame zručných a spoľahlivých pracovníkov, ktorí sa chcú stať súčasťou našej firmy.

• Vaše životopisy s fotografiou zasielajte emailom na adresu [email protected] alebo
• osobne v kancelárii v Snine na adrese Pčolinská 1389/19, v pracovnej dobe od 8.00 – 15.00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• povinný preukaz vodiča VZV a predchádzajúca prax s vedením VZV
• skúsenosti spojené so skladovým hospodárstvom
• dôslednosť, svedomitosť, zodpovednosť, ochota
• nulová tolerancia alkoholu

Firma Ján Pčola FRAGOLA sa zaoberá recykláciou a výrobou fólie, odpadových vriec a ďalších výrobkov. Viac info na www.fragola.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Pčola
E-mail: poslať životopis
ID: 4464532  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac