Práca vo výrobe

Ján Pčola FRAGOLA

Miesto práce
Dlhé nad Cirochou
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
880 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha strojov na recyklovanie fólie , dotrieďovanie fólie, manipulácia s materiálom

• mzda podľa skúseností záujemcu, minimálne 650€ v čistom (880€ brutto)
• pracovná doba: PO - PIA 8 hod. 3-zmenná prevádzka (týždeň ranná/poobedná/nočná)
• miesto výkonu práce: Dlhé nad Cirochou
• pracovná zmluva na dobu neurčitú, pracovné oblečenie, stravné lístky, koncoročné odmeny za dochádzku

• Vaše životopisy s fotografiou prosím zasielajte mailom na adresu [email protected] alebo
• osobne do kancelárie v Snine na adresu Pčolinská 1389/19, v pracovnej dobe od 8.00 – 15.00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna a technická zručnosť, pracovitosť, zodpovednosť
• výhodou uchádzača je vodičský preukaz na VZV

Firma Ján Pčola FRAGOLA sa zaoberá recykláciou a výrobou fólie, odpadových vriec a ďalších výrobkov. Viac info na www.fragola.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3183936  Dátum zverejnenia: 23.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac