Majster výroby

Ján Karovič

Miesto práce
Vendelínska 49, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie výrobného procesu a koordinovanie zamestnancov vo výrobe,
- zabezpečovanie plnenia plánu výroby a dodržiavanie stanovených pravidiel
- zodpovednosť za zvyšovanie efektivity výroby a dodržiavanie požadovanej kvality,
- vykonávanie kontrolnej činnosti v priebehu výroby a operatívne riešenie problémov,
- zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP,
- spolupráca pri zavádzaní nových projektov,
- vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených
zamestnancov,
- riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných
opatrení na ich odstránenie.
- evidencia a kontrola odpracovaných hodín
- zodpovedanie za zaškoľovanie nových zamestnancov
- v spolupráci s údržbou zodpovednosť za technický stav strojov a nástrojov
- príprava kalkulácií
- riešenie disciplinárnych priestupkov
- kontrola pracovného výkonu robotníkov
- zodpovednosť za plánovanie a dodržiavanie plánu výroby
- čítanie výkresovej dokumentácie

-ubytovanie
-zaujímavé finančné ohodnotenie

Hlavnou činnosťou firmy KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o. je delenie a ohýbanie materiálov na laserových CNC strojoch, kovovýroba, strojárska a zámočnícka výroba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické - strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- sebaistota
- spoľahlivosť
- technický talent
- ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
- pamäť
- pozornosť
- precíznosť (presnosť)
- predstavivosť
- sebaovládanie

Prevažujúcou činnosťou firmy je výroba a preprava betónových zmesí (transportbetónu) 10 prevádzok. Firma sa ďalej zaoberá výrobou a dodávkou betónových prefabrikátov pre nosné, nenosné a doplnkové konštrukcie občianskych i priemyselných stavieb. Ponúkame odbornú technickú pomoc a riešenie pri plánovaní projektov a realizácii stavieb.
www.karovic.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2851331  Dátum zverejnenia: 18.10.2017