Obsluha čelného nakladača

Ján Karovič

Vendelínska 49, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše prevádzky hľadáme kolegov
- samostatná obsluha strojných zariadení
- samostatné odstraňovanie mechanických porúch
- preventívna a okamžitá údržba strojnotechnologických zariadení
- práca na čelnom nakladači

- možnosť ubytovania
- práca v stabilnej spoločnosti

V prípade Vášho záujmu o uvedenú ponuku, prosím posielajte Vaše životopisy na uvedené kontakné údaje.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem, kontaktovat budeme iba úspešných uchádzačov.

Zaslaním životopisu dávate spoločnosti Karovič s.r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 122/2013 Z.z. na dobu 1 roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

- strojnícky preukaz výhodou
- samostatnosť
- flexibilita
- práca s nakladačom

Prevažujúcou činnosťou firmy je výroba a preprava betónových zmesí (transportbetónu) 10 prevádzok. Firma sa ďalej zaoberá výrobou a dodávkou betónových prefabrikátov pre nosné, nenosné a doplnkové konštrukcie občianskych i priemyselných stavieb. Ponúkame odbornú technickú pomoc a riešenie pri plánovaní projektov a realizácii stavieb.
www.karovic.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2636795  Dátum zverejnenia: 5.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé finančné ohodnotenie