Mzdová účtovníčka

Ján Janoštiak

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy do 300 Eur/mes. - nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy
- Spracovanie potrebných výstupov pre klienta
- Realizácia činností súvisiacich so vznikom, zmenou a zánikom pracovno-právnych vzťahov zamestnancov
- Komunikácia s príslušnými úradmi, inštitúciami, resp. orgánmi štátnej správy,
- Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti
- Vypracovanie ročného zúčtovania preddavkov na daň zo závislej činnosti pre zamestnancov,
- Evidencia exekučných príkazov a poskytnutie súčinností

Stravné lístky v hodnote 4 EUR/ks.
Mladý kolektív, príjemné pracovné prostredie.
Firemné teambuildingy.
Školenia.
Koncoročné odmeny.
Iné benefity spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

HELIOS - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Precíznosť, samostatnosť,
Znalosť daňových a účtovných zákonov a praktické skúsenosti z danej oblasti,
Zodpovednosť za spracovanie.

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom/kúpou tovaru.
ID: 3887197  Dátum zverejnenia: 6.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac