Reagujte bez životopisu

Stolár/Nábytkár - prevažne skladanie nábytku

Ján Jakubes

Miesto práce
Rajecká Lesná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 400 EUR/mesiacPrezentovaná mzda je orientačná za plný úväzok a bežný časový fond. Konkrétna mzda závisí od vašich schopností a skúseností. Ďalšie odmeny/bonusy v závislosti od šikovnosti a zodpovednosti. Možnosť pracovať aj na živnosť - podmienky a mzda je vecou dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skladanie atypického nábytku (lamino, dyha) na dielni
- obsluha stolárskych strojov a zariadení
- občasné spracovanie neštandardných detailov
- montáž výrobkov na mieste realizácie (prevažne západné Slovensko)

- priateľský prístup
- jednozmenná prevádzka a voľné víkendy
- možnosť profesijného rastu
- práca v stabilnej firme

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stolár/Nábytkár/Iné (potrebná dostatočná nábytkárska prax)

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- chuť pracovať
- schopnosť pracovať samostatne a aj v kolektíve
- prax aspoň 3 roky (prípadne menej, ak ste dostatočne zručný a učenlivý)

Sme rodinná firma, ktorá je na trhu viac ako 20 rokov. Zameriavame sa na výrobu interiérového nábytku a prvkov na mieru. K našim kolegom sa správame ľudsky a otvorene. Web: www.jakubes.sk
ID: 3913833  Dátum zverejnenia: 16.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac