Skladník

Jan Fuksa - FAMlog.SK

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
300 - 400 EUR/mesiacměsíčně odpracováno cca 30 h mzda pak vychází na cca 10 e/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozici skladníka hledáme schopného, fyzicky zdatného, pracujícího s paletovým vozíkem, pracovníka na DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI. Ideální pro vysokoškoláka Jedná se o zaskladnění zboží do skladů MCDonalds v KOŠICÍCH UL POPRADSKÁ podle daného postupu a pravidel Pracovní doba pravidelně každý úterý od 15.00 a pátek od 12.30 . na dvě max. tři hodiny. Plat 10 euro za zpracovanou tunu. Vše naučíme a zaškolíme.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

ochota pracovat, komunikace a absolutní spolehlivost

společnost se zabývá skladováním a logistikou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4830411  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/mesiac