Poradíme Vám?

Lektor programovania pre deti

Jan Brzák - Organizačná zložka podniku zahraničnej fyzickej osoby

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 17 EUR/hod.Hodinová sadzba sa zvyšuje s počtom detí v skupine. Najmenšia skupina = 4€/hod. a najväčšia skupina = 17€/hod. (pri online výučbe max. 14€) Priemerný zárobok je 9€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme učiteľov programovania pre deti. Vedenie lekcií prebieha za použitia metodologických materiálov a výukových techník Algorithmics, s ktorými sa v procese zaškolenia zoznámi každý učiteľ. Učíme hravou a zábavnou formou :)

Čo ponúkame:

✅ Pestrú a zaujímavú prácu či brigádu

✅ Pri online výučbe možnosť práce z domova

✅ Následne možnosť dlhodobej spolupráce

Hodinová sadzba sa zvyšuje s počtom detí v skupine. Najmenšia skupina = 4€/hod. a najväčšia skupina = 17€/hod. (pri online výučbe max. 14€)
Priemerný zárobok je 9€/hod.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Algorithmics je medzinárodná škola ktorá sa zameriava na programovanie a približuje ho deťom nielen zaujímavou ale predovšetkým zábavnou formou.
V naších kurzoch sa deti učia nielen programovať, ale tiež rozvíjať kritické a logické myslenie, a používať pri tom svoju kreativitu a predstavivosť. V súčasnosti máme viac než 200 000 študentov po celom svete. Naše školy sa nachádzajú vo viac než 250 mestách a 40 krajinách od Austrálie po USA.
ID: 4146644  Dátum zverejnenia: 10.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.