"C" Řidič nákladního vozu Brno

JAMYR BEST s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Volná místa pro řidiče nákladního automobilu

JAMYR BEST s.r.o..je zaměřena na realizaci zemních prací, inženýrských sítí, zakládání staveb, pozemních komunikací.

Společnost realizuje zakázky převažně v mestkých částech Brna.

Co vás čeká

  • Budete zajišťovat dopravu sklápěčkou nebo s konteinerem
  • Budete převážet stavební materiály (štěrky, asfaltové směsi, stavební odpady,...)
  • Pracovní doba je na turnusy 10dní 4dny volno (během stavební sezony se pracuje déle např. od 7-17 hod, mimo stavební sezonu je kratší pracovní doba např. od 7-15 hod)
  • Zajišťujeme pracovní oděv, pracovní obuv a ochranné pracovní prostředky
  • Řidič jezdí ve voze sám

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Minimálně 3 roky praxe v řízení nákladního auta
  • Řidič musí mít min. ŘP sk. C

Výhodou bude, pokud budete umět

  • spolehlivost
  • zkušenosti

Co vám můžeme nabídnout

  • Mzda: min. 30 000 Kč čistého
  • Proplácíme veškeré odpracované hodiny
  • Slušné, korektní zacházení, přátelský kolektiv, plat na účtu vždy a včas
  • Pokud si potřebujete výjimečně a nutně něco vyřídit v pracovní době, vždy najdeme kompromis k řešení, abychom vám vyšli vstříc
  • Spolupráce na HPP, IČO, DPP
  • Zajištění ubytování
  • Pracoviště: Brno a okolí
  • Nástup ihned

ID: 3309371   Dátum zverejnenia: 13.2.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.