Informace o pracovním místě

Místo práce
Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
JAMYR BEST s.r.o.

"C" Řidič nákladního vozu Brno

Volná místa pro řidiče nákladního automobilu

JAMYR BEST s.r.o..je zaměřena na realizaci zemních prací, inženýrských sítí, zakládání staveb, pozemních komunikací.

Společnost realizuje zakázky převažně v mestkých částech Brna.

Co vás čeká

  • Budete zajišťovat dopravu sklápěčkou nebo s konteinerem
  • Budete převážet stavební materiály (štěrky, asfaltové směsi, stavební odpady,...)
  • Pracovní doba je na turnusy 10dní 4dny volno (během stavební sezony se pracuje déle např. od 7-17 hod, mimo stavební sezonu je kratší pracovní doba např. od 7-15 hod)
  • Zajišťujeme pracovní oděv, pracovní obuv a ochranné pracovní prostředky
  • Řidič jezdí ve voze sám

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Minimálně 3 roky praxe v řízení nákladního auta
  • Řidič musí mít min. ŘP sk. C

Výhodou bude, pokud budete umět

  • spolehlivost
  • zkušenosti

Co vám můžeme nabídnout

  • Mzda: min. 30 000 Kč čistého
  • Proplácíme veškeré odpracované hodiny
  • Slušné, korektní zacházení, přátelský kolektiv, plat na účtu vždy a včas
  • Pokud si potřebujete výjimečně a nutně něco vyřídit v pracovní době, vždy najdeme kompromis k řešení, abychom vám vyšli vstříc
  • Spolupráce na HPP, IČO, DPP
  • Zajištění ubytování
  • Pracoviště: Brno a okolí
  • Nástup ihned

Kontakt

ID: 3309371   Dátum zverejnenia: 13.2.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.