Zásobovač , skladník

JAMP SVORADA s.r.o.

Miesto práce
Nerudova 740/39, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objednávanie HM a nakupovaného materiálu u dodávateľov na základe požiadaviek výroby podľa plánu práce výroby.
Fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov.
Kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru.
Manipulácia so skladovými zásobami a evidencia skladových zásob
Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach..
Zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade.
Aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách
Spolupráca pri vykládke a nakládke VZV. ( možnosť urobiť kurz oprávnenia )
Zodpovednosť za riadne prebratie tovaru pri príjme - kontrola DL/FA
Práca v programe OVERTURA

- dlhodobú prácu na plný úväzok
-dostatok práce
-veľmi dobré finančné ohodnotenie
-príspevok na stravovanie
- príspevok na cestovanie
-aktívna podpora športových činností svojich pracovníkov
- v prípade dochádzania za prácou možnosť ubytovania v našej vlastnej ubytovni
-príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie na III. pilier
- možnosť uplatnenia detí zamestnancov - letné brigády, stáž, prax, zamestnanie
- absolventom SOŠ, SPŠ a VŠ ponúkame odborný rast
- pre študentov SOŠ, SPŠ a VŠ ponúkame možnosť praxe v školskom systéme, duálnom systéme, stáž, alebo prácu na dohodu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o danú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú najviac spĺňať profil daného pracovného miesta.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Firma JAMP Svorada s.r.o., je už 30 rokov významným strojárskym dodávateľom výrobkov pre renomované firmy v Európe, ale aj vo svete, zároveň sa radí medzi popredných zamestnávateľov v regióne Dubnica n/V a Trenčín.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3357570  Dátum zverejnenia: 10.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou