CNC programátor, CNC obrábač

JAMP SVORADA s.r.o.

Miesto práce
Nerudova 740/39, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CNC programátor
- Tvorba programov a nastavovanie CNC strojov

CNC obrábač
- Obsluha CNC frézy s riadiacim systémom Heidenhain alebo Sinumerik
- Obrábanie zvarencov a zvarovacích podskupín
- Obsluha CNC sústruhu s riadiacim systémom Sinumerik
- Obrábanie výrobkov podľa výkresovej dokumentácie

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

PONÚKAME:
- dlhodobú prácu na plný úväzok
- veľmi dobré finančné ohodnotenie
- dostatok práce
- mesačný finančný prémiový bonus opierajúci sa o aktuálnu výsledkovosť spoločnosti
- príspevok na stravovanie
- príspevok na cestovanie
- aktívna podpora športových činností svojich pracovníkov
- v prípade dochádzania za prácou možnosť ubytovania v našej vlastnej ubytovni
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie na III. pilier
- možnosť uplatnenia detí zamestnancov - letné brigády, stáž, prax, zamestnanie
- absolventom SOŠ, SPŠ a VŠ ponúkame odborný rast
- pre študentov SOŠ, SPŠ, a VŠ ponúkame možnosť praxe v školskom systéme, stáž, alebo prácu na dohodu (brigádne)

Žiadosti s profesným životopisom a telefonickým kontaktom zasielajte na
E-mail: [email protected]
Telefón: 0905 649 224

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Ukončená SŠ alebo VŠ
- Tvorba technológií
- Počítačová gramotnosť
- Čítanie výkresov
- Znalosť programovania v systémoch Heidenhain, Sinumerik 840d
- Úzka spolupráca s výrobou
- Prax v obore vítaná

CNC obrábač
- Ukončená SOŠ, SPŠ
- Manuálna zručnosť
- Znalosť výkresovej dokumentácie
- Znalosť systému Heidenhain, alebo Sinumerik 840d

Firma JAMP Svorada s.r.o., je už 30 rokov významným strojárskym dodávateľom výrobkov pre renomované firmy v Európe, ale aj vo svete, zároveň sa radí medzi popredných zamestnávateľov v regióne Dubnica n/V a Trenčín.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3200603  Dátum zverejnenia: 19.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou