Reagujte bez životopisu

Vodič kamiónu C+E 1600€ v cistom

JAMICHO, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
1 600 EUR/mesiachrubú mzdu tvorí: základná zložka mzdy + variabilná zložka + diéty v zmysle cestovných náhrad! Priemerný mesačný čistý príjem od 1600€ .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky na vodiča-riadenie, kontrola technického stavu a vedenie denných záznamov vozidla. Naves plachta trojstranka. Vnútroštátna doprava východ-západ paletový tovar. Pracuje sa od pondelka do piatku. Plat 1600 netto. Po dohode môžete parkovať doma ak to je po trase. Nástup možný ihneď

Pozícia vhodná aj pre vodiča po trase Levoča, Poprad, Liptovský Mikuláš, Ružomberok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, komunikatívnosť,

Firma JAMICHO, s.r.o., vykonáva prepravu sypkých materiálov, prenájom kontajnerov, vnútroštátnu nákladnú dopravu kamiónmi s plachtovými návesmi a zemné a výkopové práce

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4506191  Dátum zverejnenia: 21.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac