Servisný technik

JAMI SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacNástupný plat Diéty pri zahraničných cestách

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis a opravy strojov na spracovanie betonárskej ocele a profilovej ocele
• riešenie porúch u zákazníka
• mechanické, elektrické , hydraulické a pneumatické opravy v dielni na strojoch pri generálnych opravách
• komunikácia so zákazníkom pri poruchách
• špecifikácia náhradných dielov

• prácu v stabilnej spoločnosti ktorá je na trhu viac ako 30 rokov
• služobné auto, telefón a notebook
• možnosť školenia v oblasti opráv strojov v Nemecku
Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme uchádzačov o rôzne pozície

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť PC
• aktívny vodič
• zručnosť
• odborná spôsobilosť v elektrotechnike §21 je výhodou
• ochota cestovať po SR , CZ a občas aj EU
• ochota učiť sa novým veciam

• nemecký a anglický jazyk výhodou

Firma zaoberajúca sa opravárenskou, technicko-poradenskou a servisnou činnosťou strojného zariadenia. Servis a opravy strojov na spracovanie betonárskej ocele a profilovej ocele. Kompletné dodávky a servis na strihačky, ohýbačky, strmienkovačky, píly na kov, vibrolisy a linky na výrobu betonárskeho tovaru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4370598  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac