Asistent predaja

JAMET s.r.o.

Miesto práce
Košice - mestská časť Západ
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Aktívne oslovovanie zákazníkov a poskytovanie poradenstva pri výbere tovaru
-Osobná a telefonická komunikácia so zákazníkmi
-Dokladanie tovaru, aranžovanie a príprava vzhľadu predajne
-Fyzická manipulácia s tovarom
-Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
-Zodpovednosť za tovar a hotovosť v pokladni
-Zodpovedanie za správne označenie ceny tovaru
-Udržiavanie čistoty a poriadku v predajni

-zaujímavá, kreatívna a dynamická práca
-motivujúce ohodnotenie
-zamestnanecká zľava

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosíme zaslať na [email protected].
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie
- Komunikatívnosť, trpezlivosť, ochota, úslužnosť
- Samostatnosť
- Zodpovednosť a spoľahlivosť
- Tímová práca

Náš obchod Babetkovo je stálicou v oblasti detského sortimentu už od roku 2005. Za ten čas sme sa vypracovali na jedného z popredných predajcov vo svojom segmente a chceme napredovať ďalej. Preto rozširujeme náš tím. Tešíme sa na každého, kto má záujem stať sa súčasťou nášho tímu a zažiť pocit, čo znamená, keď práca baví...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3373620  Dátum zverejnenia: 19.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 + odmeny