Obsluha v modernom streetfoodovom bistre IBA.TU Starý Smokovec

JAM Gastro s. r. o.

Miesto práce
IBA.TU Bistro, Starý Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Termín nástupu
júl
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s hosťami, vysvetlenie menu, pomoc pri výbere jedál a nápojov
- príprava jednoduchých nápojov
- práca s pokladňou
- komunikácia s kuchyňou, posielanie objednávok do kuchyne
- kontrola stavu zásob alka, nealka
- umývanie riadu, zbieranie riadu zo stolov, kontrola čistoty prevádzky

Ponúkame ti prácu v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier v modernom streetfoodovom bistre.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, dochvilnosť, zmysel pre poriadok, zmysel pre humor :)

IBA.TU je moderné bistro v centre Starého Smokovca. Majitelia si prešli rôznymi pozíciami v gastronómii a hotelierstve, a preto rozumejú svojim zamestnancom a vedia čo obnáša práca v tomto segmente.
Zameriavame sa na prípravu streedfoodových jedál - burgre, sendviče, pečené zemiaky, vafle, šaláty. Pripravujeme vlastné vegánske pokrmy.
Kladieme dôraz na kvalitu surovín, čerstvosť a nápaditosť. Pečieme si vlastný chlebík, sami si údime pastrami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4104242  Dátum zverejnenia: 16.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac