Obchodník so špecializáciou na námornú, cestnú a leteckú prepravu - Námestovo

Jalog s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
1.8.2022
1 500 - 3 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od praxe kandidáta a jeho skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov so zacielením na celokontajnerové námorné prepravy, cestné prepravy a letecké prepravy
- naceňovanie požiadaviek na prepravu od firemných zákazníkov
- operatívne spracúvanie zákaziek
- fakturácia, kontrola a evidencia došlých faktúr a dobropisov
- riešenie vzniknutých problémov v rámci medzinárodnej prepravy
- aktívna komunikácia s dodávateľmi
- spracovávanie všetkých štatistických hlásení a evidencií, kontrola nákladov a výnosov zákaziek
- riešenie reklamácií v súlade s platnými internými predpismi
- poistenie tovaru počas prepravy v zmysle požiadaviek zákazníka

- ponuka práce v našej spoločnosti má osloviť kandidáta s praxou v obore, ktorý je motivovaný v prvom rade finančne na základe presne stanovených pravidiel a bez limitov
- práca v príjemnom kolektíve s rodinnou atmosférou a spoločnosti s unikátnym know how na zasielateľskom trhu

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate jej kritériá, pošlite nám Váš životopis v slovenskom, anglickom jazyku a motivačný list na email [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vaše osobné údaje budú zlikvidované v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medzinárodný obchod, doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zasielateľstva

Počet rokov praxe

3

- silná prozákaznícka orientácia, výborné komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie
- predchádzajúca prax v oblasti celokontajnerových námorných prepráv, alebo leteckých alebo cestných prepráv je podmienkou
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je nevyhnutná

Jalog s.r.o je Slovenská zasielateľská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na letecké a námorné prepravy do tretích krajín.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4369079  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac