Можливість для людей з України

Barman - Barista

Jakub Derner - JIM

Miesto práce
Jimmeys coffee & drinks, Hlavná, Prešov
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
900 - 1 500 EUR/mesiac+ tringelty, prémie a odmeny, platené pauzy, stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou prácou bude príprava drinkov a kávičiek, obsluha na terase, starostlivosť o bar a hlavne komunikácia s našími zákazníkmi. Tvoríme skvelý mladý tím ľudí, ktorých práca baví a robia ju s nadšením - poď a pripoj sa k nám ;)

Medzi naše benefity patrí tímovosť, férovosť a skvelá pracovná atmosféra. Neminú ťa týždenné prémie na základe dobre vykonanej práce, stravné, konzum počas práce, zamestnanecké zľavy v našom podniku, koncoročné prémie a mnoho iných…

Hľadáme najmä parťákov, ktorí vedia komunikovať a ktorých ich práca baví ;)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, férovosť, schopnosť učiť sa novým veciam a pozitívna nálada ;)

Cocktail bar & coffee house v centre mesta Prešov.

Naša ponuka zahŕňa miešané drinky, rôzne druhy káv a viacero druhov limonád. V ponuke máme taktiež širokú škálu rumov, whisk(e)y a destilátov.

Disponujeme letnou terasou s počtom miest 80 (20 stolov) a interiérovou kapacitou 95 miest (27 stolov).

Zameriavame sa najmä na príjemnú, rýchlu a usmievavú obsluhu; kávičky a drinky u nás - aj so sebou - a na skvelé koláčiky v centre mesta.

Sme skvelý, zohratý kolektív - tak neváhaj a pridaj sa k nám! ;)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4649182  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac