Voľné pozície

Plánovač údržby

MIESTO VÝKONU PRÁCE : Nitra
PLAT : Základný plat 1283 € mesačne v závislosti od Vašich skúseností a zručností, ročný bonus 0-15% (platený ročne)

Popis práce

Pre oddelenie montáže hľadáme vysoko motivovaného a flexibilného inžiniera plánovania na podporu oddelenia údržby v súvislosti s CMMS a skladovým manažmentom. Táto úloha bude zahŕňať správu údajov o výskume a vývoji a prepojenie s dodávateľmi v otázkach záruk.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii je:
* plánovanie preventívnej údržby
* práca so SAP-om
* vyhodnocovanie a optimalizácia odpracovaných hodín na údržbe
* predchádzanie poruchám a prestojom
* tvorba podkladov pri objednávkach náhradných dielov
* zvyšovanie výkonu cele skupiny
* komunikácia a spolupráca s oddelením údržby a nákupu

Požiadavky

* Ukončené vysokoškolské štúdium v odbore: Mechatronika / Elektrotechnické / softvérové inžinierstvo na úrovni BsC alebo MsC, ideálne v technickom odbore Automobilový priemysel, s preferenciou inžinierskeho učňovského štúdia alebo času;
* Minimálne 4-ročné skúsenosti v oblasti riadenia automobilových systémov a zariadení
* Široké znalosti systémov CMMS, SCADA,
* Flexibilita pracovných modelov a prístupov na dosiahnutie celkových obchodných cieľov
* Ovládanie vývoja procesov na riadenie systémov údržby
* Dôkladná znalosť noriem bezpečnosti a ochrany životného prostredia, aby bolo možné vytvoriť hodnotenie rizík pre zariadenia priemyselnej automatizácie
* Veľmi dobrá znalosť aplikácií Google & MS Office. (PowerPoint, Excel a Word a Project)
* Pro-aktívne riešenie kľúčových obmedzení, efektívne riešenie problémov a analýza príčin koreňov pomocou adekvátnych nástrojov
* Plynulé ovládanie anglického a slovenského jazyka
* Technické základy, ovládanie súčiastok

Benefity

Od nástupu do práce sa stávate naším zamestnancom - poskytujeme Vám zmluvu na dobu neurčitú. Váš kompenzačný balík zahŕňa tarifný plat, bonus 0-15% a 13. plat.
* Budete pracovať v modernom pracovnom prostredí, kde sa staráme o dobré životné podmienky našich zamestnancov.
* Stravovanie len za 1 EUR. Môžete relaxovať v našich príjemných relaxačných zónach, kde môžete občerstviť predajnými automatmi s občerstvením a rôznymi nápojmi.
* Môžete využiť pohodlnú autobusovú dopravu na viacerých trasách; Ak použijete inú dopravu, poskytneme vám mesačný príspevok 20 EUR.
* Viete najlepšie, ako chcete využiť svoj voľný čas - na oddych, učenie, pohodu alebo pohodlné nakupovanie. A my vám dáme 300 EUR za rok, ktoré môžete použiť na rôzne voľby výhod Jaguar Land Rover.
* Budeme vás v budúcnosti podporovať vo vašich plánoch: Jaguar Land Rover prispieva k vášmu doplnkovému dôchodkovému sporeniu 3% zo súčtu hrubej mzdy a príspevku na zamestnancov a plne sa staráme o vaše životné a úrazové poistenie, ak sa ho rozhodnete.
* Naše zariadenie a naša spoločnosť sú miestom, kde sa vždy môžete naučiť niečo nové, môžete rozvíjať svoje zručnosti a napredovať v kariére.
* V spoločnosti Jaguar Land Rover sa staráme o sociálny vplyv, ktorý máme - staráme sa o životné prostredie a stovky našich zamestnancov sa už dobrovoľne prihlásili a pomohli mnohým miestnym komunitám v Nitre a okolí.
Predstavujeme

Centrum
zdravia
a pohody

Kde nájdete Fitness centrum, multifunkčné ihriská, stolný tenis a futbal, jogu, masáže, vyživového, psychologického a právneho poradcu
ID: 3708246  Dátum zverejnenia: 2.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat 1283 € mesačne v závislosti od Vašich skúseností a zručností, ročný bonus 0-15% (platený ročne)