Product Coach do oddelenia Lakovne

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Nitra, okres Nitra
UZÁVIERKA: 30/11/2018
PLAT: Základná mzda 892€, kompetenčný príplatok 96€ najneskôr po skúšobnej dobe, 0-15% mesačný bonus, 13.plat

Popis práce

Prosím, venujte pozornosť vzrušujúcej príležitosti pracovať pre Jaguar LandRover, nového výrobcu automobilov v regióne Nitra. Pokiaľ máte skúsenosť ako vedúci menšieho tímu vo výrobe, školiteľ alebo coach, prosím prečítajte si našu ponuku.

Hlavná úloha Product Coacha na oddelení lakovne je podpora a pomoc pri implementovaní nových produktov a bezchybnom štarte výroby v novom závode.

Náplň práce:
* Vedenie, podpora a motivácia tímu pri dosahovaní stanovených cieľov
* Zabezpečenie potrebných tréningov pre nových zamestnancov na oddelení kvality
* Účasť pri zaškoľovaní novoprijatých zamestnancov
* Zodpovednosť za začlenenie všetkých členov tímu
* Zabezpečiť štandardizáciu práce a implemetovať stabilné výrobné procesy, ktoré budú vykonávané v súlade so štandardami
* Používanie metód štíhlej výroby a nástrojov na monitorovanie a riešenie problémov
* Zabezpečiť plynulú implementáciu všetkých potrebných procesov do výroby
* Identifikovať riziká ergonómie práce a BOZP, vrátanie návrhu riešení

Požiadavky

* Skúsenosť v automotive v oblasti je podmienka
* Skúsenosť s vedením malého tímu je výhodou
* Komunikatívna znalosť anglického jazyka
* Silné organizačné schopnosti, proaktívny prístup a ochota učiť sa nové zručnosti
* Praktické skúsenosti s riešením problémov a implementáciou daných riešení
*Skúsenosť s metódami štíhlej výroby a súvisiacich metód
*Zameranie na kvalitu a bezpečnosť
*Ochota cestovať

Benefity

* Pracovná zmluva na dobu neurčitú, nástup do pracovného pomeru ihneď do
kmeňa
* Stravovacia karta s denným kreditom 4 € za každý odpracovaný deň. Príspevok
zamestnávateľa nad rámec zákona vo výške 3€, príspevok zamestnanca je 1 €.
* Vlastná autobusová doprava zabezpečená. V prípade vlastnej dopravy -
príspevok na dopravu vo výške 20 €.
* Jaguar Land Rover Benefity: zamestnanec si vyberá z ponuky benefitov podľa
vlastného výberu vo výške 300€ ročne.
* DDS 3 %: Príspevok zamestnávateľa 3% z hrubej základnej mzdy a
kompetenčného príplatku.
* Životné a úrazové poistenie hradené zamestnávateľom.
* Možnosť profesionálneho vzdelávania a dalšieho kariérneho rastu.
* Viac informácií o benefitoch spoločnosti Jaguar Land Rover sa dozviete na
osobnom pohovore.
Pošlite životopis
ID: 3336468   Dátum zverejnenia: 8.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda 892€, kompetenčný príplatok 96€ najneskôr po skúšobnej dobe, 0-15% mesačný bonus, 13.plat